Mikołajkowe prezenty w klasach I-II

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie."

6 grudnia obdarowuje się dzieci prezentami, często w nocy z 5. na 6. podkłada się je pod poduszkę lub umieszcza w wełnianej, dużej skarpecie. Dla klas I i II w naszej szkole tego dnia niespodzianek nie zabrakło. Rodzice zafundowali swoim milusińskim Kino w Kuźni Raciborskiej, szkoła zafundowała przejazd autokarem, a w MDK czekał na nich wspaniały film "Balerina" poprzedzony warsztatami "Lekcja w kinie" o tematyce muzyki filmowej. To nie był koniec niespodzianek w tym dniu. W szkole czekał na najmłodszych uczniów Św. Mikołaj, którego wszyscy uczestnicy spotkania powitali śpiewająco. Poczęstunek z McDonald's to była prawdziwa uczta, by każdy nabrał sił na świąteczne łamigłówki z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. To był wyjątkowo radosny, udany dzień. Uczniowie klas I i II wracali do domu z wypiekami na twarzy. Teraz już wszyscy oczekują na gwiazdkowe prezenty, bo przecież każdy lubi je dostawać!!!

wychowawczynie klas I-II