Europejski Dzień Języków dla klas IV – VIII

30 września obchodziliśmy w szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji wszyscy uczniowie udali się w podróż po krajach Europy. Każda klasa przygotowała występ, podczas którego zaprezentowała najważniejsze fakty dotyczące wybranego państwa europejskiego.

Uczniowie mogli zobaczyć słynne obiekty architektoniczne, posłuchać muzyki, zatańczyć, spotkać postacie z życia kulturalnego i społecznego, podziwiać oryginalne stroje ludowe, skosztować regionalnych potraw czy poznać symbole narodowe. Podczas oglądania prezentacji każdy znalazł coś dla siebie i dowiedział się wielu ciekawych rzeczy o kulturze innych narodów.

Wszystkim uczniom i nauczycielom klas IV -VIII dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie do występów. Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach i zachęcamy do nauki języków.

Nauczyciele języków obcych