Bal przebierańców w klasach IV

7 lutego w naszej szkole zrobiło się bardzo głośno i kolorowo – wszystko za sprawą uczniów klas 4, którzy wraz z wychowawczyniami Anną Wojtek i Izabelą Pielczyk uczestniczyli w balu przebierańców.

Zabawę rozpoczęła prezentacja strojów – każdy przedstawił siebie i osobę, za którą się przebrał. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowymi strojami. Następnie nadszedł czas na naukę tańca. Nasi czwartoklasiści z zapałem ćwiczyli kroki popularnej Belgijki – początki były trudne, ale efekt końcowy zadowolił wszystkich. Na naszym balu nie zabrakło także popularnych zabaw, takich jaki limbo, gorące krzesła czy taniec na gazetach.

Wszyscy bawili się wspaniale - było głośno, radośnie i sympatycznie. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów, a uczniom za niewyczerpane pokłady pozytywnej energii. Jesteście super – na pewno jeszcze razem zatańczymy.

I. Pielczyk & A. Wojtek