Konkurs informatyczny na najładniejszą Kartkę wielkanocną

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie informatycznym na najładniejszą Kartkę wielkanocną skierowanym do uczniów klas IV-VIII.

Regulamin konkursu informatycznego na najładniejszą Kartkę wielkanocną
Szkoła Podstawowa w Nędzy rok szkolny 2021/22

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów IV-VIII szkoły podstawowej.

1. Celem konkursu jest wykorzystanie i rozwijanie potencjału intelektualnego uczniów oraz ich umiejętności praktycznych związanych z nowoczesną technologią informacyjną oraz ukazanie znaczenia symboliki Świąt Wielkanocnych.

2. Tematyka konkursu: najładniejsza Kartka Wielkanocna.

3. Czas trwania konkursu: do 08.04.2022 r.

4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez ucznia SP w Nędzy pracy spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do 08.04.2022 r.

5. Praca powinna spełniać następujące kryteria:

• Kartki powinny nawiązywać tematycznie do obrzędów, zwyczajów oraz symboli związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

• Kartki nie powinny zawierać żadnych gotowych elementów cudzego autorstwa, takich jak np. kliparty lub zeskanowane ilustracje.

• Życzenia na kartkach powinny być w języku polskim.

• Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej powinni przygotować kartki w programie graficznym.

• Prace mogą być przygotowane w postaci warstw i zapisane w formacie graficznym „.jpg”.

• Pliki należy nazwać według następujących zasad: małe litery, bez polskich znaków diakrytycznych, bez spacji, według wzorów: imie_nazwisko.jpg, lub imie_nazwisko.bmp.

• Kartki świąteczne można wysłać w wersji elektronicznej na CHAT w platformie TEAMS’Y.

Organizator mgr Krzysztof Janiszewski