Laureaci XVI Powiatowego Konkursu Wielkanocnego

Emilia Kornas, Barbara Pawłowicz i Amelia Sperka w Niedzielę Palmową odebrały nagrody podczas uroczystej gali otwarcia wystawy pokonkursowej w Muzeum w Raciborzu.

Od lat Powiatowy Konkurs Wielkanocny organizowany przez Muzeum przyczynia się do podtrzymywania dawnych zwyczajów regionalnych związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Nasi uczniowie chętnie reprezentują szkołę wykonując prace w kategorii: kartka, jajko lub palma. Tegoroczny konkurs, którego uroczysta gala miała miejsce 10 kwietnia, nie odbył się bez udziału naszych laureatów: Emilia Kornas i Barbara Pawłowicz z klasy II w kategorii Kartka oraz Amelia Sperka z klasy IIIa w kategorii Jajko zdobyły wyróżnienia.

Wszystkich chętnych zapraszamy na wystawę pokonkursową dostępną w murach Muzeum od 10 kwietnia. Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z życzeniami Wesołych Świąt

wychowawczynie: Sylwia Linek i Maria Jankowska