SZKOLNE KONKURSY PLASTYCZNE Z OKAZJI DNIA MATKI ZIEMI

Od wielu lat w naszej szkole z okazji Dnia Matki Ziemi odbywają się różnorodne działania proekologiczne. w Związku z tym, że szkoła uczestniczy w programie Czyste Powietrze, odbyły się konkursy plastyczne, których tematem były Odnawialne Źródła Energii.

Temat bardzo na czasie, gdy brakuje surowców energetycznych, a zanieczyszczenie powietrza jest coraz większe. Uczniowie mogli wykonać plakat lub makietę na powyższy temat. Prace zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym i ocenione. Uczestnicy konkursu wykazali się inwencją i kreatywnością w przedstawieniu odnawialnych źródeł energii. Komisja w następujący sposób oceniła prace.

I miejsca: Karolina Graczyk, Barbara Pawłowicz, Emilia Wojtek, Filip Zawada.

MAKIETA

I miejsce - Magdalena Machnik

II miejsce - Agnieszka Czech i Emilia Czech

III miejsce - Natalia Bombała, Paulina Lepszy, Jagoda Paszenda

wyróżnienia - Hanna Kocoń, Zuzanna Ulman, Paulina Czech, Emilia Kornas.

Na uznanie zasługują także prace pozostałych uczniów: Anny Szymiczek, Michała Przybyły i Franciszka Chluby, Agaty Barczuk, Emilii Swobody, Zofii Przybyły i Anny Scholtys.

Mirosława Teresiak