Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Supermoc – Mocne Kości"- rozstrzygnięty! I miejsce dla klasy II SP w Nędzy

Z ogromną przyjemnością informujemy, że przesłana przez naszą szkołę praca konkursowa zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Supermoc – Mocne Kości" organizowanym w ramach kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”, finansowanej z Funduszu Promocji Mleka.

Udział w konkursie polegał na przygotowaniu przez klasę kreatywnego i interesującego nagrania audio zawierającego historię o kocie Mleczysławie i Mlecznej Kicie (superbohaterach tegorocznego programu edukacyjnego) opowiadającej o tym, że wapń zawarty w mleku wzmacnia kości. Przygotowanie nagrania poprzedzone zostało napisaniem autorskiej historii, która zarejestrowana została dzięki udziałowi wszystkich uczniów klasy II. Praca przygotowana z poczuciem humoru dostarczyła wszystkim uczestnikom doskonałej zabawy i utrwaliła wiedzę zdobytą podczas realizacji programu. Efekty zachwyciły Jury!

Duże brawa i podziękowania dla dzieci z klasy II!

wychowawczyni Sylwia Linek

Zapraszamy do wysłuchania Mlecznej historii "Supermoc- mocne kości" w wykonaniu uczniów klasy II: