Szkolny Pokaz Talentów

Z okazji Dnia Dziecka odbył się Szkolny Pokaz Talentów zorganizowany przez panie Izabelę Pielczyk i Iwonę Tomiczek. Wszyscy chętni uczniowie klas 4-6 mogli zaprezentować swoje umiejętności i naprawdę było na co popatrzeć.

Na początku swoje zdolności artystyczne zaprezentowała klasa 4a, która przedstawiła autorską sztukę „Magiczny Medalion”. Uczniowie pod kierunkiem Pani Iwony Tomiczek przygotowali scenariusz, stroje, scenografię oraz zaprezentowali wspaniałą grę aktorską. Historia o tym, że dobro zawsze wygrywa bardzo spodobała się publiczności, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Następnie na scenie wystąpili uczniowie, którzy chcieli pokazać swój talent. Dla każdej umiejętności znalazło się miejsce – był taniec, śpiew, gra na instrumentach, malarstwo, jazda konna, jazda na quadzie i deskorolce. Po raz kolejny można się było przekonać, że nasi uczniowie są bardzo kreatywni i obdarzeni wielkimi talentami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Pokazu Talentów za zaangażowanie i wspaniałą prezentację, a publiczności za życzliwą atmosferę i gromkie brawa. Podziękowania kierujemy także do osób tworzących szkolny radiowęzeł za przygotowanie nagłośnienia na auli.

I. Pielczyk