LIGA ZADANIOWA - WYNIKI

Od października 2021 roku, czyli od wydania pierwszej gazetki matematycznej realizowanej w ramach projektu Pitagoras - gazetka matematyczna Szkoły Podstawowej w Nędzyuczniowie naszej szkoły rozwiązywali zadania matematyczne w ramach konkursu długoterminowego pt. Liga Zadaniowa.

Tylko nieliczni wytrwali do końca!

Dziś przyszedł czas na podsumowanie konkursu. Tylko jedna osoba - Magdalena Machnik (klasa 8A)rozwiązała wszystkie zadania konkursowe ze wszystkich wydań gazetki i oddała prace w ustalonym terminie dlatego została niekwestionowanym zwycięzcą konkursu. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Zofia Przybyła (klasa 8A), Emilia Wojtek (klasa 8A) i Nicolas Mroczek (klasa 8A).

Konkurs miał nietypową formę - zmuszał uczniów do wytrwałości przez cały rok szkolny i wyłonił wśród uczniów naszej szkoły prawdziwych pasjonatów matematyki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.

Nagrody w konkursie ufundowała Fundacja mBanku w ramach realizacji projektu Pitagoras - gazetka matematyczna Szkoły Podstawowej w Nędzy.

M. Mielnik