Uniwersytet Dzieci w Klasie "Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł?"

Całoroczna praca uczniów klasy II w ramach projektu "Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł" dobiegła końca. Uniwersytet Dzieci przygotował dla drugoklasistów cały szereg ciekawych zajęć z zakresu przedsiębiorczości.

W ramach projektu uczniowie klasy II zrealizowali cykl 8 lekcji: "Jak gimnastykować wyobraźnię?"; "Jak wpaść na świetny pomysł?"; "Jak skutecznie działać w zespole?"; "Jak trenować myślenie?"; "Jak uczyć się na własnych błędach?"; "Jak wspólnie zapracować na sukces?"; "Jak zrobić coś dobrego dla innych?" oraz "Jakie są moje talenty i mocne strony?". Dzięki udziałowi w przedsiębiorczym projekcie uczniowie rozwinęli umiejętności skutecznego planowania, organizacji oraz efektywnego działania, uczyli się współpracować i rozpoznawać emocje. Z sukcesem kończymy kolejny rok szkolny i przygodę z Uniwersytetem Dzieci!

Sylwia Linek