Tytuł NAUKOWEJ SZKOŁY IGNACEGO dla SP w Nędzy! Naukowe Koło „Pomysłowych Drugoklasistów” zdobywa nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie „Być jak Ignacy”

W ciągu całego roku szkolnego uczniowie klasy II uczestniczyli w zajęciach dodatkowych prowadzonych w oparciu o materiały na Platformie „Być jak Ignacy” dedykowane tematom: podróży badawczych i nawigacji, początków lotnictwa, mózgu, nauki i informacji, badań przyrody, wielkich konstrukcji i maszyn prostych, czasu, badania przeszłości i przyszłości, badań kosmosu oraz wynalazków Ignacego Łukasiewicza.

Systematycznie realizowali zadania konkursowe i prezentowali efekty działania Koła Naukowego. Całoroczna praca została zakończona sukcesem, nagrodą Jury i tytułem Naukowej Szkoły Ignacego. To wielkie osiągnięcie dla młodych naukowców. Dla drugoklasistów zakończyła się inspirująca przygoda pełna wyzwań i zaskakujących zdarzeń, ale nowe doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji programu z pewnością zaowocują w przyszłości. Gratulujemy Laureatom odwagi w podjęciu wyzwania, wspaniałego reprezentowania naszej szkoły i prestiżowej nagrody!

Sylwia Linek

Zapraszamy do obejrzenia pracy konkursowej „Nieodkryta przyroda”: