Pożegnanie klasy III...

Koniec roku szkolnego, to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Klasa III swoją ostatnią imprezę klasową spędziła na obiekcie sportowym w Nędzy w towarzystwie kolegów, koleżanek i rodziców. Zabawy, poczęstunek, rozmowy i wspomnienia wspólnie przeżytych chwil...to wyjątkowy czas. Nadeszła chwila pożegnania z klasą trzecią.

W ciągu trzech lat uczniowie bywali aktorami, piosenkarzami, przyrodnikami, naukowcami i pisarzami. Dzięki temu każdy wiele przeżył i zobaczył. Zdobył nowe wiadomości i umiejętności. Stał się samodzielny. Dzisiaj każdy może być dumny z tego, że przyczynił się do sukcesów nie tylko swoich, ale również klasy i szkoły. Zakończenia bywają smutne, ale są potrzebne. Przecież gdyby nie one, nic by się nie mogło zacząć. To tak jak z piękną książką. Gdy zaczynasz ją czytać, nie chcesz, żeby się kończyła. A świat ma Wam do przekazania tyle wspaniałych opowieści! Odkrywajcie je- odkrywajcie siebie i swoje talenty. Przed Wami nowy etap. Mam nadzieję, że potraficie to wykorzystać w klasie IV.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i życzę Wam słonecznych i radosnych wakacji!

wychowawczyni Sylwia Linek