Wizyta klasy IVb w przedszkolu

12 czerwca uczniowie klasy IVb, pod opieką p. Iwony Tomiczek i p. Marii Kobryń, wybrali się do pobliskiego przedszkola, aby przedstawić przedszkolakom z grupy Pingwinki i Misie inscenizację "Bajki o rybaku i złotej rybce" przygotowanej w ramach akcji "Czytanie na dywanie".

Dzieci z uwagą przyglądały się grze aktorskiej starszych kolegów oraz z zainteresowaniem wysłuchały ciekawej opowieści. Na koniec wzięły udział w quizie zorganizowanym przez uczennice klasy IVb i poczęstowały się smakołykami. Po przedstawieniu przedszkolaki miały okazję pokolorować rybki, które przygotowała im p. Maria Kobryń. Wracając do szkoły, w nagrodę za udany występ, czwartoklasiści wstąpili na pyszne lody.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji przedszkola za wspaniałe przyjęcie i miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym znowu się spotkamy.

I.Tomiczek