Lekcja muzyki z Trio Appassionato!

W trosce o rozwój muzyczny dzieci 26 września klasy pierwsze wzięły udział w wyjątkowych zajęciach umuzykalniających.

Trio Appassionato poprowadziło lekcję muzyki z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Zespółsmyczkowy wprowadził uczestników spotkania w niesamowity świat dźwięków- zabawy, ćwiczenia ruchowe i spora dawka dobrej muzyki wypełniły czas niestandardowej lekcji.To idealna okazja do rozwoju zainteresowań i wrażliwości muzycznej, wyobraźni ruchowej i zdolności wokalnych. Emocje towarzyszące wydarzeniu na długo pozostaną w naszych sercach. Dziękujemy gościom za pouczające spotkanie i koncert, który być może pozwoli odkryć w uczniach powołanie do nauki gry na wybranym instrumencie.

Sylwia Linek

„Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi, lot wyobraźni, a wszystkiemu życie” (Platon)