List od Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda przesłał wzruszający list do Naszej Szkoły, w związku z naszym udziałem w Narodowym Czytaniu "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. To ogromne wyróżnienie, że nasze zaangażowanie w klasykę polskiej literatury zostało docenione przez głowę państwa. Dzięki tej inicjatywie, nasza więź z polską literaturą i historią stała się jeszcze silniejsza. Warto docenić to wspólne czytanie, które ugruntowało naszą tradycję lektury kanonu literatury polskiej. Przypomina nam o naszych korzeniach i wielkim dziedzictwie kulturowym. List od Prezydenta Dudy to zaszczyt i wyraz uznania dla naszej szkoły.

Niech egzemplarz "Nad Niemnem" dołączony do listu stanie się źródłem inspiracji i refleksji dla nas wszystkich.