WITAJ SZKOŁO! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor Bernadeta Oleszowska powitała wszystkich zgromadzonych oraz przedstawiła nowych nauczycieli: panią Danutę Cembrzyńską (matematyka), Elżbietę Berkowicz (fizyka) oraz panią Stanisławę Gryt (geografia).

Później wyróżnieni zostali nauczyciele, którzy podczas wakacji otrzymali kolejny stopień awansu zawodowego: pani Wicedyrektor Małgorzata Mielnik oraz pan Rafał Lincner.

Gratulacje popłynęły również w stronę nauczycielek, które obchodziły jubileusz swojej pracy zawodowej: pani Anny Neuhof oraz pani Sylwii Linek.

W dalszej kolejności nastąpiło uroczyste odczytanie listy uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej. Pierwszoklasistów, na osłodę, nagrodzono tradycyjnymi tytami.

Następnie zaprezentowały się klasy czwarte szkoły podstawowej wraz z wychowawcami: panią Danutą Cembrzyńską, Aleksandrą Nieć i Agnieszką Stępkowską.

Przedstawione zostały również wychowawczynie klas VII – pani Ilona Sadowska oraz pani Barbara Zapłata.

Ostatnią częścią inauguracji było spotkanie uczniów  z kolegami, koleżankami oraz wychowawcą.

A zatem… Do nauki, gotowi, hop!

Zobacz zdjęcia i filmik: