NAGRODA ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty została uhonorowana Pani Sylwia Linek- nasz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

10 październikaw Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się uroczystość, podczas której zostały wręczone medale Komisji Edukacji Narodowej, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych znalazła się Pani Sylwia Linek. Na sukces zasłużyła wyjątkową aktywnością na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży.

Przypadający na 14 października Dzień Edukacji Narodowej ma w tym roku szczególny charakter: świętujemy 250. rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej.Tym bardziej gratulujemy i życzymy pomyślności w życiu prywatnym i nieustającej energii w życiu zawodowym.

Dyrektor SP w Nędzy

Ireneusz Fiet