Zapachniało Świętami...

Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia – już ubrali choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami, zrobili anioły z masy solnej. Teraz przyszedł czas na pierniczki.

Pod czujnym okiem pani Aleksandry Tomali uczniowie upiekli pyszne pierniczki. Potem  sami sporządzili lukier i ozdabiali je tworząc kolorowe choineczki, lukrowane gwiazdeczki, misie i rybki. Teraz będą smakowitym prezentem dla rodziców na spotkaniu wigilijnym.

Wesołych Świąt!

W klasach drugich ZSG w Nędzy również odbyło się pieczenie pierniczków. Tym razem szefami kuchni były panie Miebes, Popow i Drewniak, które sprawowały opiekę nad dziećmi. Następnie w klasach uczniowie przygotowali lukier by pięknie ozdobić swoje świąteczne wypieki, które zostały przygotowane na spotkanie z rodzicami.

Anna Neuhof i Agnieszka Grzybowska