Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy
-
Galeria
Rok szkolny 2011/2012
Lista uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy,
którzy w roku szkolnym 2011/2012
zdobyli nagrody za szczególne osiągnięcia np. w konkursach
I półrocze
I – III SP
Cieślik Daniel - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Czogała Tatiana – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Drajok Laura – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Gawlik Szymon – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Galli Michał - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Groborz Dawid – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Kałus Monika – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Miebes Agata - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Mruzek Angelika – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Pendzich Sandra - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Popow Bartosz - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Porombka Patrycja - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Radaj Robert – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Siudy Natalia - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Tylka Amelia - III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Wiesner Nadia – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Wojtek Julia – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
IV miejsce dla drużyny z klas II w powiatowym Turnieju Gier i Zabaw
IV – VI SP
Achtelik Wiktoria – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Augustyn Szymon - I m. w IV szkolnym konkursie recytatorskim dla uczniów klas IV-VI
Bartuzelska Karolin – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Białek Julia – wyróżnienie w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej
– laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Drożdż Julia – III miejsce w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej
Galas Hanna – I m. w szkolnym konkursie Sudoku
Groborz Ismena – wyróżnienie w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej
- Grand Prix w XI szkolnym konkursie Młodych Choreografów
Grycman Natalia – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Kunicki Przemysław – Grand Prix w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji dla Dzieci w Dziergowicach
- I m. w IV szkolnym konkursie recytatorskim dla uczniów klas IV-VI
Pala Katarzyna – 13m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z przyrody Olimpus
Pielczyk Marek – laureat konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Pielczyk Natalia – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Sowa Patrycja – III m. w szkolnym konkursie Sudoku
Śmieszek Szymon – II m. w szkolnym konkursie Sudoku
Wardenga Nocolas – XI miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpu
Widera Danika – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”
Wróbel Filip – udział w II etapie (powiatowym) konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii
Zoń Krzysztof - III m. w konkursie plastycznym pt.: "Śnieżny, nocny pejzaż"
Galas Hanna
Pala Katarzyna I m. dla zespołu fletowego w XI powiatowym
Piechula Katarzyna konkursie o tytuł „Mistrza Fletu”
Wróbel Filip
II m. dla reprezentacji dziewcząt SP w powiatowym konkursie w halowej piłki nożnej dziewczyn SP
II m. dla SP w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
I – III Gimn
Cebula Laura – III m. w wojewódzkim konkursie „Spiel mit Deutsch”
- zakwalifikowanie się do II etapu w Olimpiadzie z j. niemieckiego
Czogalik Hanna – udział w powiatowym konkursie przedmiotowym z j. polskiego
Dardzińska Nicol – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
- udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego
– III m. w wojewódzkim konkursie „Spiel mit Deutsch”
Harbacz Patryk - I m. w kategorii gimnazjum chłopcy w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
Kupczyk Julia – udział w regionalnej międzyszkolnej Lidze j. angielskiego
- udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich
Lindner Katarzyna – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
Mika Adam - zakwalifikowanie się do II etapu w Olimpiadzie z j. niemieckiego
Mozgawa Julian – III miejsce w rejonowym konkursie Spiel mit Deuch
- kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum
Napora Szymon - II m. w kategorii gimnazjum chłopcy w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
Nowak Tomasz - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich
- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii
Pala Aleksandra - udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego
Pannek Linda – udział w szkolnych eliminacjach w wojewódzkim konkursie j. polskiego
Pielczyk Monika – III miejsce w rejonowym konkursie Spiel mit Deuch
- kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum
Stuka Vanessa - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich
- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii
Tomaszkiewicz Natalia – udział w szkolnym konkursie przedmiotowym z WOSu
- udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego
Walkowicz Marek - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich
- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii
Zaczyk Łukasz – kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum
I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców - w powiatowym konkursie Coca Cola Cup 2012
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej
II półrocze
I – III SP
Czogała Marzena |
- II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska |
Czogała Tatiana |
- II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska - wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna |
Durczok Klaudia |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna - II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii pisanka |
Galli Marcin |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną |
Gądzikiewicz Edyta |
- I miejsce w X Międzygminnym Konkursie Ekologicznym „Z ekologią na Ty” |
Groborz Ismena |
- wyróżnienie w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej |
Halama Natalia |
- I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska - wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna |
Kałus Emilia |
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim - X miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek |
Kałus Monika |
- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy |
Kawecka Justyna |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy |
Kunicka Magdalena |
- III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska - wyróżnienie w rejonowym „Festiwalu słowa” |
Marcol Piotr |
- I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy |
Miechówka Dorota |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną
|
Mruzek Rafał |
- III miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska |
Paź Roksana |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne |
Piotrkowski Arkadiusz |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną
|
Plewa Szymon |
- I miejsce w X Międzygminnym Konkursie Ekologicznym „Z ekologią na Ty” |
Popow Bartosz |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy |
Porombka Patrycja |
- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska |
Radaj Robert |
- III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach - II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Baśniowy Świat Andersena” - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat Bajek Janusza Korczaka” |
Rucińska Natalia |
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna |
Tylka Amelia |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną |
Wiesner Nadia |
- I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - wyróżnienie w Rejonowym „Festiwalu słowa” |
Wojtek Julia |
- II miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne |
Gądzikiewicz Julia Kunicka Magdalena Wiesner Nadia Wojtek Julia |
I miejsce w V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej |
IV miejsce dla drużyny z klas II w powiatowym Turnieju Gier i Zabaw |
|
Klasa I A – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Planeta Energii” |
IV – VI SP
Achtelik Wiktoria |
- II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim - I miejsce w V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej w konkursie Recytatorskim - laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Bartuzelska Karolina |
- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Białek Julia |
- wyróżnienie w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej - laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Drożdż Julia |
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach - III miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej |
Galli Elżbieta |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne |
Giemza Maciej |
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ekologicznym EKOPLANETA |
Grycman Natalia |
- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Jezusek Radosław |
- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Kunicki Przemysław |
- Grand Prix w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji dla Dzieci w Dziergowicach |
Materzok Paweł |
- III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Pala Katarzyna |
- XIII miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z przyrody Olimpus |
Pielczyk Marek |
- laureat konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Pielczyk Natalia |
- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Szopa Tymoteusz |
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Świdergał Mateusz |
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne |
Traliszewska Natalia |
- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Widera Danika |
- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz” |
Wróbel Filip
Galas Hanna Pala Katarzyna Piechula Katarzyna Wróbel Filip |
- udział w II etapie konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii o zasięgu wojewódzkim I m. dla zespołu fletowego w XI powiatowym konkursie o tytuł |
Giemza Maciej Wróbel Filip |
II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej |
Giemza Maciej Wróbel Filip |
II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno- |
Giemza Maciej Wróbel Filip |
II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej |
II miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt
I m. dla SP – reprezentacji chłopców – w gminnym konkursie Piłki Nożnej
III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Nożnej
III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej
III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie piłki ręcznej
III m. dla SP – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym konkursie piłki ręcznej
II m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym drużynowym konkursie tenisa stołowego
II m. dla SP – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym drużynowym konkursie tenisa stołowego
II m. dla SP – w turnieju Orlików organizowanym w Kuźni Raciborskiej w piłce nożnej z udziałem drużyn z Czech i Polski
I – III Gimn
Cebula Laura |
- finalistka wojewódzkiej Olimpiady Językowej „Spiel mit Deutsch” |
Czogalik Hanna |
- laureatka gminnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez bibliotekę w Nędzy - udział w powiatowym konkursie przedmiotowym z j. polskiego |
Dardzińska Nicol |
- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego |
Jezusek Oliwia |
- II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Lindner Katarzyna |
- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego |
Niedośpiał Justyna |
- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Stuka Vanessa |
- udział w Konkursie Recytatorskim na etapie wojewódzkim |
Tomaszkiewicz Natalia |
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym |
Twardowska Kinga |
- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach |
Pielczyk Monika Mozgawa Julian Dardzińska Nicol Cebula Laura |
III miejsce w międzyszkolnym konkursie o zasięgu powiatowym „Spiel mit Deutsch” |
Pielczyk Monika Mozgawa Julian Zaczyk Łukasz |
uczestnicy drugiego etapu Olimpiady z Języka Niemieckiego |
Pielczyk Monika Mozgawa Julian Zaczyk Łukasz |
finaliści Olimpiady z Języka Niemieckiego organizowanej przez |
I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców - w powiatowym konkursie Coca Cola Cup 2012
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie tenisa stołowego
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Nożnej
III m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej
II miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt
II m. dla Gimnazjum – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym konkursie tenisa stołowego