Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy
-
Galeria
Rok szkolny 2010/2011
Lista uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy,
którzy w roku szkolnym 2010/2011
zdobyli nagrody za szczególne osiągnięcia np. w konkursach
I półrocze
Galli Elżbieta – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Galli Michał – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
Galli Marcin – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
MaterzokKrzysztof – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
Rymarska Daria – I m. w X regionalnym Konkursie Młodych Choreografów
– Grand Prix w szkolnym X KMCh
– I m. w szkolnym konkursie na kartkę Świąteczną
Paris Patrycja – wyróżnienie w szkolnym X KMCh
Tylka Amelia – II m. w kat. kl. I w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową
Kałus Emilia – wyróżnienie w międzygminnym Konkursie Recytatorskim "Jesienne Bajanie Mistrza Brzechwy"
Groborz Ismena – wyróżnienie w szkolnym Konkursie Młodych Choreografów
Gołąbek Dominika – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
Ślusarczyk Karolina – III m. w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
Jacek Karolina – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną
Achtelik Wiktoria
Pielczyk Natalia
Białek Julia wyróżnienie I stopnia dla zespołu wokalnego w IV Miejskim i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Widera Danika
Bartuzelska Karolina
Wiesner Martyna
Paris Patrycja
IV – VI SP
Galas Hanna – I m.
Piechula Katarzyna – II m. w kat. kl. V w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową
Pala Katarzyna – III m.
Krumpietz Dominika
Popow Paulina wyróżnienie w kat. kl. V w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową
Łabińska Katarzyna
Czerwińska Julia
Galas Hanna
Krycińska Anna I m. dla zespołu fletowego klas IV-VI w X powiatowym konkursie o tytuł Mistrza Fletu
Pala Katarzyna
Piechula Katarzyna
Pielczyk Monika
Galas Hanna Grand Prix w IV Miejskim i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Pala Katarzyna
PielczykMonika zakwalifikowanie do drugiego etapu w międzyszkolnym konkursie „Der, die, das Kenner”
Kałus Klaudia
Kunicki Przemysław – GRAND PRIX w miedzygminnym konkursie recytatorskim
Łukianowski Kamil – GRAND PRIX w regionalnym KMCh
Mozgawa Julian – kwalifikacja do II etapu ogólnopolskiego konkursu z j. niemieckiego „Der, die, das –Kenner”
Musioł Natalia – III m. w kat. kl. VI w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową
II m. dla SP w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
I m. dla SP w gminnym konkursie Mini piłka nożna
I m. dla SP w gminnym konkursie tenisa stołowego
I – III Gimn
Czogalik Hanna
Krautwurst Ewa projekt Aktywny w szkole – Aktywny w życiu: film pt. „Festiwal nauki”
Łyczek Dorota
Czogalik Hanna
Krautwurst Ewa ogólnopolski konkurs „Matma mnie kręci” – film pt. „Zakręceni”
Łyczek Dorota
Kochmańska Agata wyróżnienie w powiatowym konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej
Preiniger Agnieszka
Burdzy Judyta – przejście do II etapu w Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
Czogalik Hanna – zakwalifikowanie się do II etapu w konkursie przedmiotowym z j. polskiego
Dardzińska Nicol – I m. w powiatowym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych
Kałus Manuela – kwalifikacja do II etapu olimpiady z j. niemieckiego
Marcol Barbara – kwalifikacja do II etapu w konkursie historycznym
Muzykant Weronika – III m. w powiatowym konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej
Waldyra Tomasz – etap rejonowy – konkurs przedmiotowy z historii
– VII m. w regionalnym konkursie „Młody chemik”
– kwalifikacja do II etapu rejonowego ze szkolnego Konkursu przedmiotowego z chemii
– finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
I m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej
III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej halowej
I m. dla Gimnazjum w Przełajach Gminnych
II półrocze
I – III SP
Achtelik Wiktoria – I m. w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas I-III
– I m. w rejonowym konkursie recytatorskim „Festiwal Słowa” oraz kwalifikacja do XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa
– wyróżnienie specjalne w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki
– I m. w międzyszkolnym Konkursie Gwary Śląskiej „Idzie puknyć od śmiychu”
– wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”
– wyróżnienie w powiatowym konkursie gwary śląskiej „Łosprawiomy po naszymu”
– I m. w szkolnym konkursie recytatorskim „Humor w poezji dziecięcej”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– II m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Antończyk Piotr – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– II m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie
– wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”
Bartuzelska Karolina – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”
– III m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Beer Oliwia – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”
Beer Patryk – I m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie
Białek Julia – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Bulak Przemysław – wyróżnienie w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie
Burdzy Łukasz – II m. w kat. kl. I-III w powiatowym konkursie na kartkę świąteczną
Czogalla Wiktoria – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
Czogała Tatiana – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”
Fredrich Natalia – II m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej
– wyróżnienie w szkolnym konkursie języka niemieckiego
Galli Elżbieta – wyróżnienie w powiatowym konkursie kroszonkarskim
– I m. powiatowego konkursu języka angielskiego dla klas III SP
– laureatka VI powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne
Gmitruk Dawid – wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim
Galli Michał – wyróżnienie w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”
Gądzikiewicz Edyta – II m. w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej
– I m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej
– I m. w szkolnym konkursie ortograficznym
Haberkiewicz Szymon – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
Halama Natalia – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”
Kałus Emilia – II m. w szkolnym Konkursie Recytatorskim "Humor w poezji dziecięcej"
– III m. w VIII Szkolnym Konkursie "Mistrz Ortografii"
– wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Chrońmy naszą Planetę Ziemię"
Koletzko Karolina – I m. w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”
– III m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Krumpietz Wiktoria – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Kuszka Wiktoria – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Marcol Julia – III m. w szkolnym konkursie ekologicznym
Miebes Agata – III m. w wojewódzkim konkursie plastycznym „Śląski Motyl”
– III m. w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
Muszala Kacper – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”
– I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– wyróżnienie w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie
Neuhof Michał – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
Paszenda Patrycja – IX m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy „Olimpusek”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim
– II m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej
– III m. w szkolnym konkursie ortograficznym
– II m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Paris Patrycja – wyróżnienie w szkolnym X KMCh
– I m. w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Pielczyk Marek – wyróżnienie w VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna
– wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Humor w poezji dziecięcej”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Pielczyk Natalia – III m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”
Popow Bartosz – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
Rymarska Daria – Grand Prix w regionalnym KMCh
– I m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
– I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Ślusarczyk Karolina – III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Tulec Patrick – I miejsce w wewnątrzszkolnym konkursie „Mein Comicstrip”
– III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym na Ozdobę Wielkanocną
– I m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie
Tylka Amelia – X m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy „Olimpusek”
– III m. w szkolnym Konkursie Recytatorskim
– I m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”
– II m. w szkolnym konkursie Ekologicznym
– wyróżnienie w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Twardowska Wiktoria – I m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”
– I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej
Widera Danika – II m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”
Wiesner Martyna – III m. w międzyszkolnym konkursie gwary śląskiej
– Grand Prix w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej
– I m. w szkolnym konkursie recytatorskim
– wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym
Wojaczek Michalina – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”
Wojaczek Nicola – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”
Zoń Krzysztof – wyróżnienie w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”
– II m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
– wyróżnienie w VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna
Kałus Andrzej II miejsce w powiatowym turnieju Eko-Asy
Twardowska Wiktoria
Gmitruk Dawid
Fredrich Natalia wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie gwary śląskiej
Knura Karolina
Kawecka Justyna
Marcol Piotr finaliści gminnego konkursu plastycznego „Bezpieczna Wieś”
Tylka Amelia
Jacek Karolina
Lepiorz Dawid wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy
Stroka Sabina mnie, proszę”
Achtelik Wiktoria
Białek Julia wyróżnienie I stopnia dla zespołu wokalnego w IV Miejskim
Widera Danika i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Bartuzelska Karolina
Pielczyk Natalia
Zespół GAMA – I m. w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki
IV – VI SP
Badura Agnieszka – III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Czogalik Paweł – finalista IV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej – kategoria recytacja
Galas Hanna – VI m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011
Krycińska Anna – III m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011
Marszołek Natalia – I miejsce w III Regionalnym Konkursie Maths is cool in English
– wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym EKOPLANETA
– I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Mozgawa Julian – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z j. niemieckiego „Der, die, das –Kenner”
– V m. w olimpiadzie z j. niemieckiego organizowaną przez DFK
Łabińska Katarzyna – II m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Piechula Katarzyna – VI m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011
Pielczyk Monika – wyróżnienie na etapie regionalnym w międzynarodowym konkursie kartograficznym – żyjemy w zglobalizowanym świecie
– finalistka wojewódzkiej Olimpiady z j. niemieckiego organizowanej przez DFK
Szopa Tymoteusz – finalista w III Regionalnym Konkursie Maths is cool in English
Wróbel Filip – III m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011
Belkius Grzegorz
Preiniger Bartosz V m. w Powiatowym konkursie matematyczny o Puchar Prezydenta Miasta
Raciborski Filip
Czerwińska Julia
Galas Hanna
Krycińska Anna I m. dla zespołu fletowego w jubileuszowym X powiatowym konkursie o tytuł „Mistrza Fletu”
Pala Katarzyna
Piechula Katarzyna
Pielczyk Monika
Galas Hanna Grand Prix w IV Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
Pala Katarzyna
Galas Hanna I m. w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki
Pala Katarzyna
Galas Hanna wyróżnienie w ogólnopolskim X Jubileuszowym Raciborskim Festiwalu Ekologicznej Piosenki i Wiersza
Pala Katarzyna
Pielczyk Monika zakwalifikowanie do finału w wojewódzkim konkursie „Der, die, das Kenner”
Kałus Klaudia
PielczykMonika
Haberkiewicz Natalia III m. w międzyszkolnym Konkursie Gwary Śląskiej
Sowa Nicol
Krycińska Anna finaliści II gminnego konkursu Szachowego o PucharWójta Gminy Nędza
Preiniger Bartosz
Wróbel Filip
Giemza Maciej III miejsce na etapie regionalnym w ogólnopolskim konkursie ekologicznym poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
Wróbel Filip
Marszołek Natalia II miejsce w powiatowym konkursie ekologiczno-matematycznym EKOMAT
Preiniger Bartosz
Augustyn Szymon
Gaszka Szymon laureaci VI powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne
Herzig Wiktoria
Jezusek Radosław
Marszałek Natalia
III m. dla SP w powiatowym konkursie drużyn w tenisie stołowym
II m. dla klasy IV w powiatowym konkursie Mini Piłka Nożna
III m. dla klasy VI w powiatowym konkursie Mini Piłka Nożna
III m. dla SP w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej
I – III Gimn
Bajer Natalia – I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną
Cebula Laura – I m. w międzygminnym konkursie „Umhüllt von Liebe”
Czogalik Hanna – wyróżnienie indywidualne w Regionalnym Festiwalu Widowisk Wielkanocnych
Dardzińska Nicol – IV m. w powiatowym konkursie języka angielskiego
Kałus Manuela – kwalifikacja do II etapu w powiatowej Olimpiadzie z j. niemieckiego dla uczniów gimnazjów
Muzykant Weronika – III miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym „Chciałbym to miejsce ocalić od zapomnienia”
– I m. w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
Niesporek Agnieszka – laureatka szkolnego konkursu o powstaniach śląskich
Waldyra Tomasz – II m. w „MATFIZCHEMEK” – powiatowym interdyscyplinarnym konkursie matematyczno-fizyczno-chemicznym
Urbanek Marta
Procek Kasia finalistki ogólnopolskiego konkursu Accross Poland Project
Preiniger Agnieszka
Niesporek Agnieszka
Szczuka Karina udział w powiatowym konkursie: Język angielsk multimedialnie
Szczuka Beata
Preiniger Agnieszka wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym "Chciałbym to miejsce ocalić od zapomnienia"
Kochmańska Agata
Tomański Krzysztof finaliści II gminnego konkursu Szachowego o Puchar Wójta Gminy Nędza
Waldyra Tomasz
Walkowicz Marek
Kochmańska Agata GRAND PRIX w konkursie fotograficznym Wiosna
Muzykant Weronika
Jezusek Oliwia laureatki VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne
Niedośpiał Justyna
Gzuk Michaela – I m.
Barczyk Bartosz – II m. w konkursie fotograficznym Wiosna
Augustyn Justyna – III m.
Łukowska Magdalena – III m.
Miebes Szymon – I m.
Paskuda Szymon – I m.
Bluszcz Adam – II m. w konkursie plastycznym Dom Ekologiczny
Dardzińska Nicol – II m.
Cebula Laura – III m.
Błaszczok Justyna – I m.
Krautwurst Ewa – II m.
Niedośpiał Justyna – III m. w konkursie plastycznym EKOZNAKI
Drożdż Oktawia – III m.
Zimoń Klaudia – III m.
Burdzy Judyta – I m. w konkursie literackim Wiersz o przyrodzie
Urbanek Marta – II m.
Stuka Vanessa – I m.
Czogalik Hanna – II m. w konkursie fotograficznym DZIKIE WYSYPISKA
Łyczek Dorota – II m.
Kuśnik Klaudia – III m.
Szczuka Karina – I m.
Gorczyńska Sonia – II m. w konkursie plastycznym Zagrożenia środowiska
Lindner Katarzyna – III m.
Kupczyk Julia – III m.
Gruszka Aleksandra – I m.
Pastuszek Patrycja – II m. w konkursie prezentacja multimedialna Zagrożenia i ochrona środowiska
Ryszka Patryk – III m.
Waldyra Tomasz – I m.
Burdzy Judyta – II m. w konkursie wiedzy o Parkach Narodowych Polski i o Ekologii
Nowakowska Magdalena – III m.
Koło kabaretowe – laureatem Regionalnego Festiwalu Widowisk Wielkanocnych
I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości
I m. dla Gimnazjum w rejonowym konkursie Piłki Nożnej
III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej
II m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie drużyn w tenisie stołowym
II m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej halowej
I m. dla Gimnazjum w Przełajach Gminnych
III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej