Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Polak ma essę!"

2 października br. uczniowie klasy Vb, pod opieką p. Iwony Tomiczek, przystąpili do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Polak ma essę", który potrwa do 31 maja 2024r. Głównym założeniem projektu jest utrwalenie zdobytej wiedzy oraz nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę i integrację uczniów. Uczestnicy projektu, na dodatkowych zajęciach kreatywnych, wykonują osiem zadań spośród dwudziestu czterech oraz dzielą się wynikami swojej pracy z innymi placówkami biorącymi udział w tym przedsięwzięciu. Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Polak ma essę!”, prowadzony przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie, skierowany jest do nauczycieli wszystkich typów szkół uczących przede wszystkim w klasach 4-6. Projekt wspomaga rozwój uczniów, odkrywa dziecięce talenty, rozwija wiarę we własne możliwości, kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych. Zatem...Vb do dzieła!

Iwona Tomiczek